Originální dětská hřiště

HŘIŠTĚ HROU s.r.o.

Do portfolia naší společnosti patří i nabídka originálních dětských hřišť, atypických herních prvků, parkového či zahradního mobiliáře, sportovišť, naučných stezek a cyklostezek. Preferujeme zejména akát a dub s ohledem na jeho trvanlivost (nejtrvanlivější u nás rostoucí dřeviny).
U akátového dřeva respektujeme  zejména jeho přirozenou křivost. A právě křivost použitého dřeva dodává více než třem tisícům dětských hřišť jedinečný styl a originalitu. 

Současný sortiment tvoří několik set námětových položek jako např. houpačky a houpadla, skluzavky, lanovky, herní sestavy, pískoviště, lavičky, tunely, altány, síťové prvky,vodní prvky, atd. Veškeré tyto herní prvky a mobiliář je možné rozvinout do desítek různých variant.

Chcete standard běžný na trhu? Nemáme s tím problém, rádi Vám ho dodáme. Chcete originál? Pak budeme šťastní, že ho pro Vás a s Vámi můžeme vytvořit. Nové nápady a atypická řešení nás baví.
Vytvoříme s Vámi hřiště na míru věku a přání Vašich dětí, Vašim prostorovým a finančním možnostem, včetně sestav pro hendikepované a seniory.     
Postaráme se o Vás od projektu až po revizi. 


Pojďte si hrát s námi!